• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

З раннього ранку малюки нашого села поспішають до свого «Сонечка» - таку теплу назву має Сербинівський дошкільний навчальний заклад. Недарма він так називається, адже промінці щирої доброти зігрівають кожну дитину, огортають її турботою та справжньою любов'ю.

ДНЗ «Сонечко» - це дитячий садок загального розвитку дітей дошкільного віку, що належить до комунальної власності. Побудований у 1960 році, знаходиться за адресою:

31146,

Хмельницька область,

Старокостянтинівський район,

с.Сербинівка,

вул. Центральна, 13/2

В приміщенні закладу функціонує одна різновікова група, в якій виховується 24 дитини віком від 3-х до 6-ти років.

Наш заклад – це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Атмосферу радості, доброзичливості в закладі створює дружній колектив працівників під керівництвом завідувача Григоренко Надії Михайлівни. Тут працюють люди, яким не байдужа доля підростаючого покоління. Весь трудовий колектив ДНЗ «Сонечко» (завідувач, вихователь,практичний психолог, завгосп, помічник вихователя, кухар, сторож) створив сприятливі умови для забезпечення повноцінного розвитку та виховання малят, емоційно-психологічного комфорту для кожної дитини, підготовку їх подальшого життя у суспільстві. Велика відповідальність лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за маленьких мешканців. Робота в різновіковій групі має певні складності. Тому вихователь проявляє майстерність, знання специфіки роботи з різними за віком дітьми, здатність розуміти і бачити кожну дитину.

Зміст освітньої роботи з дітьми і форми організації навчально-виховного процесу відповідають основним вимогам, концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти України (нова редакція) та реалізуються через Програму розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та Програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Відповідно плану роботи ДНЗ «Сонечко» на 2018 – 2019 н. р. пріоритетними завданнями є:

- продовжувати роботу щодо формування здоров язберігаючої компетентності про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом спільних зусиль з батьками;

- виховувати особистість дошкільника, сприяти всебічному розвитку дитини, індивідуальним особливостям, розвивати естетику праці засобами художньо-естетичного виховання, патріотизм засобами народознавства.

Дошкільний заклад має просторі кімнати, серед яких - естетично оформлена групова кімната, яка оснащена сучасними меблями, технічними засобами (караоке, телевізором), ігровим, розвивальним простором, дидактичними матеріалами для повноцінного розвитку дитини. Педагоги дбають про те, щоб дошкільники варіативно використовували простір групової кімнати, почувались володарями ігор та проявляли свої інтереси і здібності.

В садочку є зручна роздягальня, їдальня, затишна спальня, а також спортивна кімната з необхідним інвентарем. Фізкультурні заняття, свята та розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям і батькам.

Заклад забезпечено комп'ютерною технікою, підключено до мережі Інтернет, створено власний сайт. Педагоги завжди перебувають в творчому пошуку, знаходячи найбільш ефективні методи та прийоми роботи з малюками. Наш заклад працює за художнім напрямком, тому велику увагу приділяємо естетичному розвитку дітей. Під керівництвом вихователя Заїки Людмими Прокопівни працюють гуртки «Умілі руки» та «Театр - дітям». Гурткова робота в ДНЗ є самостійною додатковою організаційною формою освітнього процесу. Його мета: задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвиваючи її природні, загальні та спеціальні здібності, активізувати творчість, своєчасно виявляти обдарованість. Гурткова робота в нашому закладі стала невід ємною частиною освітнього процесу, переважно планується в другій половині дня. Наповнюваність гурткових груп – 10 осіб на одному занятті.

Цікавим і доступним дітям видом мистецької діяльності є театралізація. Вона природно випливає із сюжетно-рольової гри і відкриває малятам широкі можливості для прояву їхніх творчих здібностей, моральних рис, цінних ставлень. Залучаючи дошкільнят до театралізованої діяльності, звертаємо увагу на високу роль мистецтва у житті людини і суспільства, пояснюємо, що мета акторів – не розважати глядачів, а духовно збагачувати їх. Організований гурток ознайомлює дітей з різними видами театрів, розвиває творчу уяву, фантазію та пам ять, мовлення дітей, акторські здібності.

Театрально-ігрова діяльність спонукає малят шукати відображення казкових подій у поведінці людей, переносити у реальне життя засвоєні з інсценівки способи розв язання проблем, ненав язливо підводить дитину до самостійних висновків, формує вміння диференціювати добро і зло, бажання робити добрі вчинки.

Артистична діяльність виховує у малят впевненість у собі. Важким етапом творчої роботи у театральній сфері є проведення відкритих заходів, на яких діти показують гостям фрагменти вистав, інсценівки. Такі свята дають велике задоволення всім присутнім: роблять малят впевненішими, радують батьків, які приймають активну участь в організації свят та розваг.

ДНЗ «Сонечко» тісно співпрацює з школою. Школярі є постійними гостями садочка, які дарують задоволення малечі, показуючи свої вистави.

Кожен день діяльності закладу – то яскрава сторінка відкритих шляхів удосконалення, формування основ світогляду юних громадян.

/Files/photogallery/732/DSCN1407.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1408.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1411.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1412.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1414.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1416.JPG

/Files/photogallery/732/DSCN1410.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi